Fotboll

Styrelsen

Ordförande: Mathias Tauberman

Kontaktinformation: mathias.tauberman@hanvikenssk.se Mobil: 070-797 98 59

Mandatperiod: 1 år (från 2020-05-03)

Kassör: Ömer Eken

Kontaktinformation: omer.eken74@gmail.com

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09) omvald som kassör 1 år (från 2020-05-03)

Styrelseledamot: Thomas Fjellström

Kontaktinformation: thomas.fjellstrom@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år ( från 2020-05-05)

Styrelseledamot: Victoria Herke

Kontaktinformation: victoria.herke@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Styrelseledamot: Christer Gustafsson

Kontaktinformation: christer.gustafsson@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 1 år (från 2020-05-03)

Styrelseledamot: Rikard Janson

Kontaktinformation: rikard.janson@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 1 år (från 2020-05-03)

Styrelseledamot: Moris Lahdo

Kontaktinformation: moris.lahdo@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Styrelseledamot: Lotta Wilberg

Kontaktinformation: lotta.wilberg@gmail.com Mobil: 072-247 85 92

Mandatperiod: 2 år (från 2019 -04-09)

Styrelseledamot: Robert Åsberg

Kontaktinformation: robert.asberg@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Md fontana logo rgb 2019 copy
Md fontana fin  002
Md logo 2x
Md elite hotel
Använd vår unika erbjudandekod: KLUBBHSK när du bokar
Md hanvikenssk
Md idrottens bingo85
Md lions85
Md sisu
Md stiftelsen fair play 1 nya 2018
Md skerhets
Md fastighetsbyr n logga
Md mobil logotyp lanna
Md adidas
Md d0321ca395 elon haninge stor
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub