Fotboll

Styrelsen

Ordförande: Mathias Tauberman

Kontaktinformation: mathias.tauberman@hanvikenssk.se Mobil: 070-797 98 59

Mandatperiod: 1 år (från 2019 -04-09 )


Styrelseledamot: Lotta Wilberg

Kontaktinformation: lotta.wilberg@gmail.com Mobil: 072-247 85 92

Mandatperiod: 1 år (från 2019 -04-09)


Styrelseledmot : Michael Allo

Kontaktinformation: michael.allo@hanvikenssk.se Mobil: 070-350 96 54

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09 )


Styrelseledamot: Mikaela Kling

Kontaktinformation: mikaela.kling@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2018-04-10)


Styrelseledamot: Thomas Fjellström

Kontaktinformation: thomas.fjellstrom@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år ( från 2018-04-10)

Styrelseledamot: Victoria Herke

Kontaktinformation: victoria.herke@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Styrelseledamot: Moris Lahdo

Kontaktinformation: moris.lahdo@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Styrelseledamot: Robert Åsberg

Kontaktinformation: robert.asberg@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Styrelseledamot: Ömer Eken

Kontaktinformation: omer.eken74@gmail.com

Mandatperiod: 2 år (från 2019-04-09)

Nyheter via RSS
Levererat av MyClub