Styrelsen

Ordförande: Robert Åsberg

Kontaktinformation: robert.åsberg@hanvikenssk.se
Mobil: 073- 3141079

Mandatperiod: 1 år (från 2021-03-25)

Kassör: Ömer Eken

Kontaktinformation: omer.eken@hanvikenssk.se

Mandatperiod: Omvald kassör 1 år (från 2021-03-25)

Styrelseledamot: Thomas Fjellström

Kontaktinformation: thomas.fjellstrom@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år ( från 2020-05-05)

Styrelseledamot: Victoria Herke

Kontaktinformation: victoria.herke@hanvikenssk.se

Mandatperiod: Omvald 1 år (från 2021-03-25)

Styrelseledamot: Christer Gustafsson

Kontaktinformation: christer.gustafsson@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 2 år (från 2020-05-03)

Styrelseledamot: Rikard Janson

Kontaktinformation: rikard.janson@hanvikenssk.se

Mandatperiod: Omvald 2 år (från 2021-03-25)

Styrelseledamot: Moris Lahdo

Kontaktinformation: moris.lahdo@hanvikenssk.se

Mandatperiod: Omvald 1 år (från 2021-03-25)

Styrelseledamot: Lotta Wilberg

Kontaktinformation: lotta.wilberg@hanvikenssk.se
Mobil: 072-247 85 92
Mandatperiod: Omvald 1 år (från 2021-03-25)


Styrelseledamot: Amina Bouhli

Kontaktinformation: amina.bouhli@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 1 år (från 2021-03-25)

Styrelseledamot: Andreas Wohlfeil

Kontaktinformation: andreas.wohlfeil@hanvikenssk.se

Mandatperiod: 1 år (från 2021-03-25)

Nyheter via RSS
Levererat av MyClub