Fotboll P11
Fotboll

Vi som är ledare i P11

Det är vi nedan som är ledare i Hanvikens SK P11. Här gärna av er om ni har några frågor!


Huvudtränare
Ronny Tingström 070-555 49 12 ronny@terrazzospec.se
Patrik Camén 073 305 91 94 patrik.camen@hotmail.com
Team manager / föräldra- och föreningskontakt
Stefan Olofsson 070-343 77 19 stefan.j.olofsson@afconsult.com
Instruktörer
Christian Alvesson 070-383 00 91 christian.alvesson@dn.se
Mikael Andersson 070-330 33 53 micke@byggbolaget.net
Ola Lidin 070-797 52 68 olalidin@gmail.com
Carlos Oliveira 076-021 94 46 carlos.oliveira@telia.com
Tränare
Anders Bertling 073-643 99 78 anders.bertling@gmail.com
Nils Paulsson 076-772 63 52 nils.paulsson@aftonbladet.se
Stefan Olofsson 070-343 77 19 stefan.j.olofsson@afconsult.com
Mikael Stern 073-71 17 15 mikael.stern@gmail.com
Mikael Ahxner 076-061 88 28 mahxner@gmail.com
Mattias Nilsson 070-794 45 36 mnilssonmaleri@bredband.net
Martin Stråle 070-979 27 96 martin.strahle@gmail.com
Jonas Fröberg 070-263 13 26 jonas.froberg81@gmail.com
Jens Holmberg 070-555-03 72 holmberg_jens@hotmail.com
Jan Lundberg 076-112 03 13 jan.lundberg@hanvikenssk.se
Henrik Öhrlund 070-947 90 86 henrik.ohrlund@gmail.com
Björn Bolander 073-699 22 65 bolander@kth.se
Materialansvar
Mattias Nilsson 070-794 45 36 mnilssonmaleri@bredband.net
Md fontana logo rgb 2019 copy
Md fontana fin  002
Md logo 2x
Md elite hotel
Använd vår unika erbjudandekod: KLUBBHSK när du bokar
Md hanvikenssk
Md idrottens bingo85
Md lions85
Md sisu
Md stiftelsen fair play 1 nya 2018
Md skerhets
Md fastighetsbyr n logga
Md mobil logotyp lanna
Md adidas
Md d0321ca395 elon haninge stor
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub