Styrelsen & Nyckelpersoner

Behöver du hjälp med något speciellt, eller har du synpunkter på hur vår verksamhet bedrivs, kanske vill du framföra beröm. Här finner du kontaktuppgifter till personer med uppdrag inom Tyresö Hanviken Hockey.

STYRELSEN
Ordförande Mikael Westford 0704912609
mikael.westford@hanvikenssk.se
Vice ordförande Susanne Brolin 0707220326 thh_utbildning@hanvikenssk.se
Kassör Lars Olsson 0706452576 lars.olsson@hanvikenssk.se
Sekreterare, ansvarig Flick/Dam Andreas Stjernudde 0767688696 andreas.stjernudde@hanvikenssk.se
Ledamot Annika Dahlqvist 0708797566 annika_brunzell@hotmail.com
Ledamot Jenny Böhlin 0708678966 jenny.bohlin@hanvikenssk.se
Ledamot Mats Börjel 0705616000 mats.borjel@hanvikenssk.se
Ledamot Mikael Wallman 0704413109
mikael.wallman@hanvikenssk.se
Ledamot Martin Huusmann 0706490920
martin.huusmann@hanvikenssk.se
Ledamot Emelie Söderblom 0705103004 emelie.soderblom@hanvikenssk.se
SPORTUTSKOTTET
Sammankallande Mats Börjel Se ovan
Junioransvarig Andreas Pettersson 0725191927 andreas.pettersson@hanvikenssk.se
Stockholm Hockey Cup-ansvarig Andreas Pettersson Se ovan
Hockeyskolan Jenny Böhlin hockeyskolan@hanvikenssk.se
Utbildningsansvarig Susanne Brolin Se ovan
Cuper Annika Dahlqvist Se ovan
Istidsläggning Lars Almgren 0704889437 lars.almgren@hanvikenssk.se
Academy/ Camp/ Clinc Annika Dahlqvist Se ovan
Materialansvarig Ungdom och junior Robin Petersson 0739184626 thh_material@hanvikenssk.se
MARKNADSUTSKOTTET
Sammankallande Lars Olsson Se ovan
Utskottsdeltagare Mats Börjel
Christian Due-Boje
Lars Olsson, Mikael Karlsson
Sponsring Christian Due Boije 0739813183

EKONOMI OCH ADMINISTRATION
Sammankallande Lars Olsson och Mikael Westford Se ovan
Ekonomi Lars Olsson Se ovan
Kafeterior Tyresö ishall och Fontanahallen Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Sanktioner vid Cuper, matcher mot utländska lag etc. Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Anläggningar Andreas Pettersson

Förbundskontakter Andreas Pettersson / Mikael Westford Se ovan
DAIF (domartillsättningar och domarutbildningar) Conny Ringman 0737700556 daifconny@gmail.com
SISU Susanne Brolin Se ovan
Fotografering Vakant -
Skridskoslip Hans Österholm 0703384144 madtroll@bahnhof.se

VALBEREDNING
Richard Friedman 0735009375

rickard.friedman@gmail.com
Ulrica Edskär 0703536002 ulle.edskär@gmail.com

KOMMUNIKATION/WEBB
Vakant Se ovan
Md fontana logo rgb 2019 copy
Md fontana fin  002
Md logo 2x
Md elite hotel
Använd vår unika erbjudandekod: KLUBBHSK när du bokar
Md hanvikenssk
Md idrottens bingo85
Md lions85
Md ccmlogotext
Tyresö Hanviken Hockey använder utrustning från CCM
Md l nnalogo
Klicka här för att komma till vår klubbshop
Md hockeyettan logotyp 4
Tabeller, Live Streaming mm hittar du här!
Md sponsorhuset
Stöd Tyresö Hanviken Ishockey när du handlar på nätet.
Md sthlmishockey160
AVSIKTSFÖRKLARINGEN Vad betyder den? Klicka här!
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub