Styrelsen & Nyckelpersoner

Behöver du hjälp med något speciellt, eller har du synpunkter på hur vår verksamhet bedrivs, kanske vill du framföra beröm. Här finner du kontaktuppgifter till personer med uppdrag inom Tyresö Hanviken Hockey.

STYRELSEN
Ordförande Mikael Westford 0704912609
mikael.westford@hanvikenssk.se
Vice ordförande Andreas Lavrell 0709279706 andreas.lavrell@hanvikenssk.se
Kassör Sara Bylund 0707547253 sara.bylund@hanvikenssk.se
Sekreterare, ansvarig Flick/Dam Andreas Stjernudde 0767688696 andreas.stjernudde@hanvikenssk.se
Ledamot Sara Vikslund 0735022740 sara.vikslund@hanvikenssk.se
Ledamot Dennis Fingal 0720787865 dennis.fingal@hanvikenssk.se
Ledamot
Johnny Granath0707749740johnny.granath@hanvikenssk.se
Ledamot Emelie Söderblom 0705103004 emelie.soderblom@hanvikenssk.se
Ledamot Love Nordegren 0735326348 love.nordegren@hanvikenssk.se
Ledamot Joakim Alterius 0733644965 joakim.alterius@hanvikenssk.se

NYCKELPERSONER
Sportchef senior Mats Börjel mats.borjel@hanvikenssk.se
SportkommitténDaniel Karlunden, Christian Meek,David Järvå, Kenneth Falkenstedt
sportkommitte.hockey@hanvikenssk.se
Stockholm Hockey Cup-ansvarigMikael Westfordmikael.westford@hanvikenssk.se
Hockeyskolan Jenny Böhlin hockeyskolan@hanvikenssk.se
Utbildningsansvarig Susanne Brolin thh_utbildning@hanvikenssk.se
Istidsläggning Mikael Westford 0704912609 mikael.westford@hanvikenssk.se
Academy/ Camp/ Clinc/ Cup Annika Dahlqvist annika.dahlqvist@hanvikenssk.se
Material + Slipansvarig Ungdom och junior Robin Petersson 0739184626 thh_material@hanvikenssk.se
MARKNADSUTSKOTTET
Sammankallande Lars Olsson lars.olsson@hanvikenssk.se
Utskottsdeltagare Mats Börjel,Christian Due-Boje, Lars Olsson, Mikael Karlsson
Sponsring Christian Due Boije 0739813183
EKONOMI OCH ADMINISTRATION
Ekonomi Sara Bylund sara.bylund@hanvikenssk.se
Kafeterior Tyresö ishall och Fontanahallen Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Sanktioner vid Cuper, matcher mot utländska lag etc. Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Anläggningar Mikael Westford0704912609
mikael.westford@hanvikenssk.se
FörbundskontakterMikael Westford 0704912609
DAIF (domartillsättningar och domarutbildningar) Conny Ringman 0737700556 daifconny@gmail.com
SISU Susanne Brolin thh_utbildning@hanvikenssk.se
FotograferingEmelie Söderblom emelie.soderblom@hanvikenssk.se
Skridskoslip Robin Petersson0739184626 thh_material@hanvikenssk.se
VALBEREDNING
F12


Team 12
KOMMUNIKATION/WEBB
Vakant Se ovan
Md fontana logo rgb 2019 copy
Md fontana fin  002
Md dunross
Md logo 2x
Md l nnalogo
Klicka här för att komma till vår klubbshop
Md nedladdning
Md ccmlogotext
Tyresö Hanviken Hockey använder utrustning från CCM
Md hockeyettan logotyp 4
Tabeller, Live Streaming mm hittar du här!
Md sthlmishockey160
AVSIKTSFÖRKLARINGEN Vad betyder den? Klicka här!
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub