Styrelsen & Nyckelpersoner

Behöver du hjälp med något speciellt, eller har du synpunkter på hur vår verksamhet bedrivs, kanske vill du framföra beröm. Här finner du kontaktuppgifter till personer med uppdrag inom Tyresö Hanviken Hockey.

STYRELSEN
Ordförande Mikael Westford 0704912609
mikael.westford@hanvikenssk.se
Vice ordförande Susanne Brolin 0707220326 thh_utbildning@hanvikenssk.se
Kassör Lars Olsson 0706452576 lars.olsson@hanvikenssk.se
Sekreterare, ansvarig Flick/Dam Andreas Stjernudde 0767688696 andreas.stjernudde@hanvikenssk.se
Ledamot Annika Dahlqvist 0708797566 annika.dahlqvist@hanvikenssk.se
Ledamot Jenny Böhlin 0708678966 jenny.bohlin@hanvikenssk.se
Ledamot
Martin Huusmann07006490920martin.huusmann@hanvikenssk.se
Ledamot Emelie Söderblom 0705103004 emelie.soderblom@hanvikenssk.se
NYCKELPERSONER
Sportchef senior Mats Börjel mats.borjel@hanvikenssk.se
SportkommitténDaniel Karlunden, Christian Meek,David Järvå, Kenneth Falkenstedt
sportkommitte.hockey@hanvikenssk.se
Stockholm Hockey Cup-ansvarigMikael Westfordmikael.westford@hanvikenssk.se
Hockeyskolan Jenny Böhlin hockeyskolan@hanvikenssk.se
Utbildningsansvarig Susanne Brolin thh_utbildning@hanvikenssk.se
Istidsläggning Lars Almgren 0705370501 lars.almgren@hanvikenssk.se
Academy/ Camp/ Clinc Annika Dahlqvist annika.dahlqvist@hanvikenssk.se
Material + Slipansvarig Ungdom och junior Robin Petersson 0739184626 thh_material@hanvikenssk.se
MARKNADSUTSKOTTET
Sammankallande Lars Olsson lars.olsson@hanvikenssk.se
Utskottsdeltagare Mats Börjel,Christian Due-Boje, Lars Olsson, Mikael Karlsson
Sponsring Christian Due Boije 0739813183
EKONOMI OCH ADMINISTRATION
Ekonomi Lars Olsson lars.olsson@hanvikenssk.se
Kafeterior Tyresö ishall och Fontanahallen Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Sanktioner vid Cuper, matcher mot utländska lag etc. Kansliet 087124403 kansli@hanvikenssk.se
Anläggningar Mikael Westford0704912609
mikael.westford@hanvikenssk.se
FörbundskontakterMikael Westford 0704912609
DAIF (domartillsättningar och domarutbildningar) Conny Ringman 0737700556 daifconny@gmail.com
SISU Susanne Brolin thh_utbildning@hanvikenssk.se
FotograferingEmelie Söderblom emelie.soderblom@hanvikenssk.se
Skridskoslip Robin Petersson0739184626 thh_material@hanvikenssk.se
VALBEREDNING
Ulrica Edskär
0703536002 ulle.edskär@gmail.com

KOMMUNIKATION/WEBB
Vakant Se ovan
Md fontana logo rgb 2019 copy
Md fontana fin  002
Md dunross
Md logo 2x
Md lions85
Md l nnalogo
Klicka här för att komma till vår klubbshop
Md katach
Md nedladdning
Md ccmlogotext
Tyresö Hanviken Hockey använder utrustning från CCM
Md hockeyettan logotyp 4
Tabeller, Live Streaming mm hittar du här!
Md sthlmishockey160
AVSIKTSFÖRKLARINGEN Vad betyder den? Klicka här!
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub