Vid förhinder kontakta tränare ledare på telefon.
Ansvarig ledare är Niklas 070-757 19 73
Vid förhinder kontakta tränare ledare på telefon.
Ansvarig ledare är Niklas 070-757 19 73
Vid förhinder kontakta tränare ledare på telefon. Ansvarig ledare är Niklas 070-757 19 73
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Vilka som sitter i sekretariatet kommer under morgondagen.
Hej
Nu har vi uppdaterat kallelsen med samlingstid på lördag den 26/8.
Vi samlas 8:15 i Omklädningsrummet i Sméhallen i Eskilstuna.
Hör av er om ni har frågor.
Bifogar länken till spelschemat nedan
https://www.cuponline.se/games.aspx?cupID=37202
Till er som inte betalt in spelaravgiften behöver göra detta senast den 21/8.
Mvh Ledarna
___________________________________________---
Nu ska vi åka på cup i Eskilstuna den 26-27/8.
Cupen spelas i Sméhallen
Vi har valt att inte ha övernattning med laget eftersom det kommer
så snabbt inpå.
Varje spelare får
Lunch lördag & söndag
Middag lördag
Mellanmål lördag & söndag.
Spelaravgiften är ca1200 kr
Vi behöver snarast att ni svarar på kallelsen som man kan åka med eller ej.
OBS! Sista dagen att svara är söndag 2023 08 13 kl12:00
Länk till cupen: https://www.cuponline.se/start.aspx?cupid=37202
Mvh
Ledarna
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Tyresö Hanvikens SK - Spånga IS IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Lidingö Vikings HC - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Tyresö Hanvikens SK - IFK Tumba IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
AIK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Wilson
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Nacka HK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 2
OVR Jonte B L
Speaker Elias
Musik Simon N
Klocka Felix
Bås Elton & Lukas G
Kan man inte sitta i sekretariatet får man själv ordna byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Huddinge IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Brinkens IF - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Mälarö Hockeyförening - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 3
OVR Jonte T
Speaker Carl H
Musik Max
Klocka Tilde
Bås Vlad & Filip K
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Södertälje SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Sollentuna HC - Tyresö Hanvikens SK
Helgen 4 - 5/11 arrangerar vi Allahelgonacupen i Fontana, följ länken så hittar ni till CupOnline Start - Allahelgonacupen U16 - Cuponline
Mer information om grupper för arbetsfördelning mm kommer, men minst en förälder/spelare kommer behövas på plats under båda dessa dagar för att få allt att fungera med grill, sekretariat mm.
Helgen 4 - 5/11 arrangerar vi Allahelgonacupen i Fontana, följ länken så hittar ni till CupOnline Start - Allahelgonacupen U16 - Cuponline
Mer information om grupper för arbetsfördelning mm kommer, men minst en förälder/spelare kommer behövas på plats under båda dessa dagar för att få allt att fungera med grill, sekretariat mm.
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Vakant
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - AIK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Nacka HK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Huddinge IK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 2
OVR Jonte B L
Speaker Elias
Musik Simon N
Klocka Felix
Bås Elton & Lukas G
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Brinkens IF
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 3
OVR Jonte T
Speaker Carl H
Musik Max
Klocka Tilde
Bås Vlad & Filip K
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Mälarö Hockeyförening
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Södertälje SK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Vakant
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Sollentuna HC
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 2
OVR Jonte B L
Speaker Elias
Musik Simon N
Klocka Felix
Bås Elton & Lukas G
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - SDE HF
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Viggbyholms IK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Lidingö Vikings HC - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 3
OVR Jonte T
Speaker Carl H
Musik Max
Klocka Tilde
Bås Vlad & Filip K
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Järna SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Almtuna IS - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Tobbe W
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Huddinge IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
IFK Tumba IK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 2
OVR Jonte B L
Speaker Elias
Musik Simon N
Klocka Felix
Bås Elton & Lukas G
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Knivsta IS/Väsby IK HK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 3
OVR Jonte T
Speaker Carl H
Musik Max
Klocka Tilde
Bås Vlad & Filip K
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Brinkens IF
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
SDE HF - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Vakant
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Viggbyholms IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 2
OVR Jonte B L
Speaker Elias
Musik Simon N
Klocka Felix
Bås Elton & Lukas G
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Lidingö Vikings HC
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Järna SK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 3
OVR Jonte T
Speaker Carl H
Musik Max
Klocka Tilde
Bås Vlad & Filip K
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - Almtuna IS
Nu är tiden för matchen klar. Den tiden som gäller är den som står i kallelsen.
Vi räknar med att de som tackat ja till cupen kan spela matchen, men har det blivit ändring hör av er till Florre snarast.
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Huddinge IK - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
De som sitter i sekretariatet är sekgrupp 1
OVR Noel
Speaker Visse
Musik Liam
Klocka Svante
Bås Carl U & Vakant
Kan man inte får man själv byta med någon annan.
Tyresö Hanvikens SK - IFK Tumba IK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Brinkens IF - Tyresö Hanvikens SK
Vid förhinder kontakta Florre på telefon 073-333 83 31.
Knivsta IS/Väsby IK HK - Tyresö Hanvikens SK
Här kommer kallelse till avslutningsresa och cup för THH u16. (För mer info, följ länken:
https://www.trollhattanhockeytrophy.se/)
Vi kommer hyra in buss och åka gemensamt till Trollhättan torsdag eftermiddag 4/4, boende är Scandic Swania som ligger på 10 minuters gångavstånd från arenan.
Den totala kostnaden för cupen kommer bli ca 4600 kr/spelare, vi ska kolla upp pris för buss och återkommer sedan med exakt summa. Slutbetalning till lagkassan kommer tas in i mars men för att dela upp summan något har vi planerat för några delbetalningar. Första inbetalningen på 1500 kr ska göras till lagkassan senast 31/1-24 och nästa betalning på 1500 kr görs senast 29/2-24. Skulle man vilja betala in större del än 1500 kr/tillfälle är det självklart ok. Kom ihåg att märka inbetalningarna med spelarens namn.
För föräldrar som vill ha boende till cupen på Scandic Swania finns en kod för rabatterbjudande, se cupsidan under boende.
/Ledarna
Hej
Ingång via stora entrén
Mvh Jenny
Hej
Ingång via stora entrén
Mvh Jenny
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Off-ice 19:30-20:30
Is 21:00-21:50 Nerjogg/Strech
Off-ice 17:30-18:30
Is 19:00-20:20 Nerjogg/Strech
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén.
Mvh Jenny
Off-ice 17:30-18:30
Is 19:00-20:20 Nerjogg/Strech
Off-ice 15:00-16:00
Is 16:30-17:50 Nerjogg/Strech
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Off-ice 18:30-19:30
Is 20:00-21:20
Nerjogg/Strech
Off-ice 14:30-15:30
Is 16:00-17:20 Nerjogg/Strech
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén.
Mvh Jenny
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén.
Mvh Jenny
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Eftersom säsongen snart är slut så tänkte vi hitta på något.
Vi kommer att äta och bowla på Bowlingpalatzet som ligger i Tyresöhallen (fd Nybodahallen) Pluggvägen 2.
Planen är att vi kommer att äta Tacobuffé mellan kl 15:00 till 16:00 sedan ska vi bowla mellan kl16:00-17:00.
Skriv allergier i kommentaren på kallelsen.
Efter detta så kommer spelarna jogga till Alby för barmarksträningen med Ragnar.
Så alla spelare behöver komma till Bowlingen i fyskläder och joggingskor. De ska även ta med sig sina klubbor.
Träningen i Alby kommer att vara kl 17:30-19:00.
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep- Klubba
Hör av er om ni har frågor
Svara snarast på kallelsen.
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén.
Mvh Jenny
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Vi samlas utanför stora entrén
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Samling som vanligt vid utegymmet i Alby.
Spelarna kommer att ha fys i ca 1 timme efter det så kommer vi sedan att fika och vill man så kan man ta med badkläder och bada.
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder -Hopprep
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor -Kläder efter väder
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Is 19:00-19:50
Off-ice 20:00-21:00
Off-ice 14:30-15:30
Is 16:00-17:20
Nerjogg/Stretch
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Off-ice 17:30-18:30
Is 19:00-19:50
Nerjogg/Stretch
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Off-ice 19:00-20:00
Is 20:30-21:50
Nerjogg/Stretch
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Hej
Barmarksträning Medtag: -Vattenflaska -Bra träningsskor
Hör av er om ni har frågor
Mvh Ledarna
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Off-ice 19:15-:20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 08:30-09:50
Off-ice 10:00-11:00
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-18:50 Samträning 08/09
Off-ice 19:00-20:00
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:35
Nerjogg/Stretch
Off-ice 14:30-15:00
Is 15:30-16:20
Nerjogg/Stretch
Off-ice 10:30-11:00
Is 11.30-12:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Off-ice 19:45-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-ice 17:00-17:30
Is 18:00-19:20
Nerjogg / Stretch
Off-ice 11:00-11:30
Is 12:00-13:20
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 17:00-17:30
Is 18:00-18:50
Nerjogg/ Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-19:20
Off-ice 18:30-19:00
Is 19:30-20:35
Nerjogg/Stretch
Off-ice 09:30-10:30
Is 11:00-12:30
Nerjogg/Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17.50
Off-ice 18.00-19.00
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19.00
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Målvaktsträning på J18 träningen
Is 19:30-20:35
Is 20:45-21:15
Nerjogg/Stretch
Ingång på kortsidan av ishallen vid grinden mot parkeringen.
Is 07:00-07:50
Frukost efter träningen i klubbrummet
Fysträning
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Is 20:45-21:50
Off-ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50 Samträning
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:35
Ingång på kortsidan av ishallen vid grinden mot parkeringen.
Is 07:00-07:50
Frukost efter träningen i klubbrummet
Off-ice 19:00-19:30
Is 20:00-20:50
Nerjogg/ Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Is 20:45-21:50
Is 19:00-19:50
Ingång på kortsidan av ishallen vid grinden mot parkeringen.
Is 07:00-07:50
Frukost efter träningen i klubbrummet
Off-ice 14:00-14:30
Is 15:00-16:20
Nerjogg / Stretch
Is 18:00-18:50
Off-ice 19:00-20:00
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:00-19:50
Off-Ice15:00-16:00
Is 16:30-17:50
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-18:50
Nerjogg/Stretch
Is 20:45-21:50
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:00-19:50
Off-ice 17:00-17:40
Is 18:00-18:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:00-19:50
Is 20:00-21:30
Nerjogg/Stretch
Ingång på kortsidan av ishallen vid grinden mot parkeringen.
Is 07:00-07:50
Frukost efter träningen i klubbrummet
Off-Ice 16:30-17:30
Is 18:00-18:50
Nerjogg/Strech
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Nerjogg/Stretch
Is 20:45-21:50
Off-Ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:00-19:50
Off-ice 15:30-16:30
Is 17:00-17:50
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-18:50
Off-Ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50 Samträning 08/09
Nerjogg/Stretch
Is 19:00-19:50
Is 18:00-18:50
Off-Ice 19:00-20:00
Is 17:00-17:50
Is 19:00-19:50
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 17:00-18:00
Is 18:30-19:20
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-18:50
Ingen Fys
Is 19:30-20:45
Fys 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:45
Nerjogg/Stretch
Is 17:30-18:20
Nerjogg/Stretch
Fys 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:30
Nerjogg/Stretch
Fys 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-ice 18:00-19:00
Is 19:30-20:30
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-20:35
Vi har istid 18:00-20:35 vi kommer köra så länge
det är roligt och spelarna orkar.
Så vi flaggar att det kan bli så att vi slutar tidigare.
Hör av er om ni har frågor
Mvh
Ledarna
Hej
Vi vill att alla svarar på träningskallelsen så att
vi har koll på vilka som är hemma eller ej
Is 17:00-17:50
Nerjogg/Strech
Is 19:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Hej
Vi vill att ni snarast svararar på kallelsen
Is 17:00-18:20
Nerjogg/Strech
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Off-ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Off-ice 17:30-18:30
Is 19:00-19:50
Nerjogg/Stretch
Fys 14:00-15:00
Is 15:30-16:20
Nerjogg/Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Off-ice 18:00-19:00
Is 19:30-20:30
Nerjogg/Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-ice 10:30-11:30
Is 12:00-13:20
Nerjogg/Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-:21:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 18:00-19:00
is 19:30-20:30
Nerjogg /Stretch
Off-ice 14:00-14:30
Is 15:00-15:50
Nerjogg/Stretch
Hej
Träningen är flyttad till Tyresö Ishall
Off-ice 17:00-17:30
Is 18:00-19:00
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Is 20:45-21:50
Off ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Hej
På lördag kommer vi att börja med ett fyspass, efter passet kommer vi sedan att äta lunch ihop (Vi fixar lunchen).
Spelarna kommer sedan att titta på en match uppe på fritids innan vi sedan har ispass.
Svara på kallelserna och skriv in allergier i kommentarsfältet.
Off-Ice 11:30-12:30
Lunch + Kolla match 12:45-14:30
Is 15:00-15:50
Nerjogg/Stretch
Mvh Ledarna
Fys 18:00-18:30
Is 19:00-19:50
Nerjogg/Stretch
Is 17:00-17:50
Off-ice 18:00-19:00
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stretch
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:30
Ingång på kortsidan av ishallen vid grinden mot parkeringen.
Is 07:15-07:50
Ingen Frukost
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 19:30-20:30
Is 21:00-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 14:00-15:00
Is 15:30-16:20
Nerjogg/Stetch
Is 19:30-20:30
Is 21:00-21:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Skriv i kommentarsfältet om ni är på sportlov och hur länge som ni är borta
Off-Ice 17:30-18:30
Is 19:00-19:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 18:00-19:00
Is 19:30-20:50
Is 1700-17:50
Off-Ice 18:00-19:00
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:50
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 19:30-20:30
Is 15:00-16:50
Nerjogg/Stretch
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stertch
Is 18:00-19:20
Is 20:00-20:50
Nerjogg/Stertch
Is 17:00-17:50
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Nerjogg/Stretch
Is 18:00-19:20
Nerjogg/Stretch
Off-ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Off-ice 18:30-19:30
Is 20:00-20:50
Off-ice 17:00-18:00
Is 18:30-19:50
Is 19:30-20:50
Off-Ice 19:15-20:15
Is 20:45-21:50
Off-Ice 17:00-17:30
Is 18:00-19:20
Off-Ice 20:00-20:30
Is 21:00-21:50
Hej
Föreläsning om kost och sömn med Andreas Ehrenreich
Föreläsningen är obligatorisk för spelare samt 1 förälder
Mvh Ledarna
Hej
Nu är det dags för den årliga fotograferingen. Alla spelare ska ha röda matchtröjan och matchdamasker med sig
Alla ledare ska ha sina svarta ledarjackor..
Vi bifogar blankett som måste fyllas i och lämnas in till Jenny eller Mia.
Vi kommer även att dela ut lappar till varje spelare.
Har man inte lämnat in en fotolapp som underskriven av målsman så får spelaren inte fota sig.
Har ni frågor så hör av er.
Mvh Ledarna
Hej
Nu ska laget hjälpa till på A-lagsmatch.
Vi kommer att dela laget i 2 delar. De första 11 hjälper till med
Power break och försäljning av 50/50 lotter
Övriga 11 blir hejaklack.
På nästa match gör vi tvärt om.
Mvh Ledarna